Minecraft Tower Defense


Minecraft Tower Defence – jak długo przetrwasz w starciu ze skarbem?
Podczas gdy na rynku dostępnych jest mnóstwo gier z bronią wieżową, istnieje nie do końca podobna do Minecraft Tower Defense. Ta niesamowita gra przeglądarkowa łączy w sobie elementy kultowej gry Minecraft, a także prostą i wciągającą strategię obrony wieży. Z typową pikselową grafiką Minecraft, ta gra jest naprawdę zachęcająca, a każdy, kto kocha oryginał, będzie uzależniał tę wieżę obrony!

Aby przygotować się przeciwko nadchodzącym hordom stworzeń, musisz najpierw stworzyć krętą ścieżkę do swojej wieży obronnej. Kiedy już to zrobisz, możesz zbudować wiele wież obronnych i pułapek – takich jak wieże do rzucania jaj, baseny z wodą i wieże łucznicze, aby wymienić tylko kilka. Twoja defensywna sieć obroni twoją wieżę przed stworami, a zyskasz dodatkowe zasoby dla każdego potwora, który wyślesz. Między kolejnymi falami możesz ulepszać swoje wieże i pułapki i budować dodatkowe środki obrony. Jak długo przetrwasz? Jak skuteczna będzie twoja obrona?

cechy

  • Wybierz jedną z wielu wież obronnych i broni
  • Stwórz skomplikowaną ścieżkę, by przekierować swoich wrogów
  • Postaraj się przetrwać jak najwięcej fal!

Platforma
Ta gra jest przeglądarką internetową, która wymaga wtyczki Adobe Flash Play, aby mogła funkcjonować. Nowoczesne przeglądarki, takie jak Chrome i Firefox, są zgodne z tym bezpłatnym programem do pobrania.

Deweloper
Minecraft Tower Defense jest tworzony przez antimYT.

Instrukcje
Ustaw swoją ścieżkę, wybierz broń i OBROŃ. W tej ekscytującej grze obronnej wieży musisz bronić swojej bazy przed złymi postaciami, takimi jak Creepers. Ulepsz i zbuduj więcej broni, aby powstrzymać wrogów.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *